Gagarinova-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

V riešení
meno
Katarína 29. októbra 2019

Dobrý deň, ide o nefunkčné osvetlenie priechodu pre chodcov na zastávke Ríbezľová v smere do centra mesta. Pre chodcov je prechod na druhú stranu riskantný, hlavne večer, nakoľko ide o rovný úsek štvorprúdovky, kde často vodiči nedodržujú povolenú rýchlosť.

29. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za upozornenie, uvedený podnet sa budeme snažiť čo najskôr odstrániť.

Siemens Mobility, s.r.o.
07. november 2019

Katarína

Dobrý deň,
ďakujem a zároveň ešte dopĺňam informáciu, že by na dotyčnom mieste bolo vhodné riešiť osvetlenie priechodu pre chodcov silnejším svetlom alebo iným spôsobom (napr. blikajúcimi svetielkami po zemi). Jedna lampa sa nachádza za dopravnou návestnou značkou, čím je svetlo tienené a tým je priechod v tme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania