Kyjevská-stavby a budovy-zlý stav budovy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Monika Faltinova 29. októbra 2019

Dobry den, kazdy den sa z nasho okna prizeram na nadstavbu, ktora mala byt tymto mesiacom ukoncena. Neskutocny hluk, spina a prach vsade naokolo, vulgarizmy pracujicich panov v priamom prenose z nasej spalne, kde mi spava aj mladsi syn, 10 mes babatko. Prosim vas, kedy sa ma skutocne stavba kolaudovat?

05. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie územného konania a stavebného poriadku.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania