Opletalova-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

chýbajúca časť chodnika, nebezpečné chodenie po cest obzvlášť keď tam jazdia autobusy , kamióny a veľká hromada áut smerujúca do volkswagenu

30. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
20. november 2019

Milan

Opletalova-cesta-znečistená

auta parkujúce v blate znečisťujú cestu. je možné zakázať im tam parkovat? taktiež je nebezpečné ísť pešo po tej ceste keďže tam chýba chodník

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania