Pavlovova-zviera-uhynuté

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Uhynuty holub, na ulici Pavlovova, blizsie k Parickovej.

04. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
04. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

uhynutý holub bol nahlásený na Mestskú políciu, ktorá prostredníctvom Slobody zvierat zabezpečí odstránenie.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
19. december 2019

Obyvatel

Bol sa na danom mieste uz nenachadza.
19. december 2019

Obyvatel

Holub sa na danom mieste uz nenachadza.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania