Vrak na Kresánkovej 7/A

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
meno
Marcel 31. októbra 2019

Ford Fiesta bez EČV s neplatnou TK a EK. Nachádza sa na parkovisku oproti práčovni Flipperwash 48°08'58.5"N 17°02'55.9"E (48.149586, 17.048868).

04. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Vozidlo skontrolujeme a následne po vyhodnotení jeho stavu pristúpime ku ďaľším krokom.
V prípade odstraňovania vozidiel môžeme postupovať len v zmysle § 67 ods. 1 písm. a) zákona č. 79/2015 Z. z. o odpadoch. Dôvodom na odstránenie vozidla podľa tohto zákona nemôže byť chýbajúce EČV alebo neplatnosť TK a EK, nakoľko to zákon neumožňuje a platnosť alebo neplatnosť TK a EK nemá žiadny vplyv na vykonanie ustanovenia § 67 ods. 1 zákona č. 79/2015 Z. z. o odpadoch. Platnost EK a TK rieši Okresný úrad.

Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Karlova Ves
13. november 2019

Odpoveď samosprávy

Vozidlo sa na uvedenom mieste uz nenachadza.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves.
13. november 2019

Marcel

Vozidlo je stále na tom istom mieste ale má vylepený nejaký oznam na čelom skle.
05. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobry den. Netusim, preco je podnet oznaceny ako nerieseny. Na vozidle je vyzva do 10.1.2019, nasledne ho mozeme dalej riesit.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves.
06. december 2019

Admin BA-Karlova Ves

Dobrý deň. Podnet bol označený ako neriešený, lebo po opätovnom preposlaní Miestnemu úradu dňa 13. novembra naň Miestny úrad neodpovedal do 14 dní.

Michal Molčányi
administrátor OPS Bratislava - Karlova Ves
14. január 2020

Lukáš Bartošovič

dobry den, vozidlo Ford Fiesta, PK-179DB, r.v 2008 https://www.seka.sk/ov/1414050101EBD60E1713CD
ozilo koncom roku 2019 ako BL-985PM a ma platne kontroly EK aj TK https://www.stkonline.sk/spz/BL985PM
takze uz nie je vrakom a okrem toho sa nenachadza na predmetnom mieste
zrejme VYRIESENE

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania