Rádiová-stĺpik-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
miroslav čatloš 04. novembra 2019

Na zastávke pre autobus č. 58 a 65 chýbajú stĺpiky pre zamedzenie parkovania osobných a nákladných automobilov priamo na nástupišti zastávky.
Deti a cestujúci sú nútení obchádzať vozidlá parkujúce na nástupišti priamo po vozovke v čase rannej dopravnej špičky !

04. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
13. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie dopravného inžinierstva uviedlo, že požiada Oddelenie stavebných činností Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy o zaradenie projektu stavebnej úpravy nástupného ostrovčeka do zoznamu investičných akcií mesta. Malo by sa jednať najmä o zatrávnenie časti ostrovčeka, ktorá sa v súčasnosti využíva na nelegálne parkovanie.

S pozdravom
Kto? Oddelenie stavebných činností

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania