Gessayova - neosvetlené parkovisko

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

bolo by možné sem zaviesť viac osvetlenia ? v noci je tam príliš nebezpečné chodiť a sú tam odparkované autá.

12. november 2019

Mak

Súhlas. Osvetlenie tam dlhodobo chýba, keďže tadiaľ vedie jediná možná pešia trasa od zástavok MHD Jungmanova (autobusovej a teraz už aj električkovej) smerom na Gessayovu a Nám. Hraničiarov. Prechod bol v tejto lokalite v súvislosti so zástavkou električky dodatočne zriadený, ale akosi nenadväzuje na žiadne chodníky okrem cyklotrasy. Po zotmení to tam môže byť nebezpečné, jazdia tam autá a chodci nie sú v tme viditeľní.
13. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
19. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet sme vyhodnotili ako opodstatnený. Jedná sa o dobudovanie cca. 7 ks 8m stožiarov (kabeláž-napojenie na VO, stožiare, svietidlá). Predpokladané sume investície: 16.100 Eur. Podnetom sa bude zaoberať generálny investor Bratislay. (GIB)

Oddelenie stavebných činností
Hlavné mesto SR Bratislava
22. december 2019

Chcem Zmenu

Ďakujeme ♥️ myslím že to spoluobčania ocenia a taktiež to prispeje k bezpečnosti ako takej. 🙏🙏🙏
25. október 2020

Nostra Damus

Ako teda rozhodol investor?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania