Pajštúnska - chýbajúce prístrešky na zastávkach

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

bolo by možné pristavať prístrešky v oboch smeroch zastaviek MHD Tupolevova ?
ďakujem za info

05. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania