Bulíkova - odstavené vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

05. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho na Oddelenie životného prostredia, o doriešení Vás budeme informovať.
20. november 2019

marian

vyriesene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania