Tomášikova-reklama-vizuálny smog

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Jan Bakos 04. novembra 2019

Predpokladám, že nelegálne reklamné vlajky. Prosím kompetentných o ich odstránenie a finančné "ocenenie" ich pôvodcu.

04. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
11. november 2019

Roman Riska

mna viac fascinuje ta zvisla dopravna znacka, ktora ako uz zacina byt zvykom pri vallovych bus pruhoch nekoresponduje s vodorovnym dopravnym znacenim.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania