Tomášikova-reklama-vizuálny smog

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Jan Bakos 04. novembra 2019

Pravdepodobne nelegálna reklama na plote Hirošimy. Prosím kompetentných o jej odstránenie a finančné "ocenenie" je pôvodcu.

04. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
04. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania