Hálova - nefunkčné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Katarína Dzíbelová 04. novembra 2019

Nefunčné osvetlenie na celej Halovej (min 4dni).

04. november 2019

Daniel Hnorijan

treba zavolať do siemensu osvetlenie, cez odkaz pre starostu vás priamo usmernia tam.
05. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.