Rázusovo nábrežie-poškodený hlásič pre nevidiacich

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Hlásič pre nevidiacich na semafore pri elektrickovych zastávkach Most SNP je pokazený. Vydáva hlasné nepríjemné zvuky.

05. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
07. november 2019

Laco Valček

už opraveny
08. november 2019

Gréta Cziferiová

Dobrý deň, chcem sa opýtať, ako ste pridávali tú kategóriu, že hlásič pre nevidiacich? Pretože ja som také nikde nevidela a neviem kam to mám zaradiť. Takých oznamov by som mala viac...
08. november 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
v takomto prípade navrhujeme vybrať z kategórii Dopravné značenie a podkategóriu iné.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania