Tematínska - Čierna skládka vrátane elektroodpadu

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Eva 04. novembra 2019

Čierna skládka vrátane elektroodpadu za trafostanicou

05. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho na Oddelenie životného prostredia, o doriešení Vás budeme informovať.
22. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ide o pozemok Hlavného mesta SR Bratislava – p. č. 2844/9 na Tematínskej ulici. Zodpovednosť za čistotu a poriadok je plne v kompetencii hlavného mesta.
Mestská časť Ba-Petržalka nie je vlastníkom ani správcom nehnuteľnosti.
Kto? Hlavné mesto Bratislava
22. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Sekcia vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
13. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

uvedenú lokalitu sme vyčistili.

Oddelenie životného prostredia
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania