Opletalova-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Dasa 04. novembra 2019

Za plotom " Devinskeho dvora" smerom k vyrobnym halam( na parcele plnej krikov a buriny) sa pomalicky zacina vytvarat smetisko. Kopa ohorkov, pivovych plechoviek, ploskaciek, ludske exkrementy...Tuto cast DNV nik nekontroluje, Denova necisti??? Komu patri pozemok? Okolie, chodniky aj zastavky MHD pri halach su plne odpadkov, kvetinace popri chodniku plne smetia, miesto zaplavy kvetov... Cesta okolo Hal smerom k slnecnicovemu polu, vyzera rovnako, sama spina. V areali sluzba upratuje, za plotom humus....

06. november 2019

Odpoveď samosprávy

Vzhľadom na druh uvedeného pozemku v súkromnom vlastníctve podľa LV (záhrada) a triedy komunikácie Opletalova ul. (MK II. triedy) žiadame administrátora stránky podnet posunúť príslušným orgánom uvedeným v rámci inej zodpovednosti.
Kto? Iná zodpovednosť-pre riešenie kontroly na poľnohospodárskej pôde-OÚ BA, PLO, správa a údržba na MK II. triedy Opletalova ul.-Magistrát

Ing. Katarína Macáková
oddelenie VDŽP
MÚ MČ Bratislava-Devínska Nová Ves
06. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania