Panónska cesta - neporiadok vo výťahu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Vo výťahu na ŽST Petržalka je v kuse cítiť ľudská močovina, prosím o pravidelnejšie staranie sa.

08. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o jeho doriešení Vás budeme informovať.
18. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pracovníci Referátu správy miestneho majetku boli upozornení na stav a zabezpečia nápravu.

Dávid Pavlík, Referát komunikácie s verejnosťou MÚ Petržalka
05. máj 2021

Martin Uváček

Podnet je stále v rovnakom stave. Výťah je síce funkčný a bez graffitov, ale moč v ňom stále silno cítiť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania