Betliarska - nelegálne umiestnená reklama

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Reklama upevnena o strom. Predpokladam, ze ide o nelegalne umiestnenie.

06. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o jeho doriešení Vás budeme informovať.
06. november 2019

Floralys

kym vy nieco preverite uz to da majitel prec. tito babraci s lyzami kazdy rok rozhadzuju tento smog po bratislave. mozu si podat ruku s cirkusantmi, som presvedceny ze typovo ide o tych istych ludi 🤮 to sa neda vymysliet sposob ako klepnut po rukach tymto podnikavcom?
06. november 2019

Floralys

idealne ak budete mat cas a chut, hodte to do kosa 🤷‍♂️🙏
07. november 2019

Michal

to by som neodporucal. je to ich majetok. taktiez nemozete podpalit auto ktore zle parkuje.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.