Ševčenkova - chýbajúci chodník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Na tomto mieste by sa zišiel aspoň úzky chodníček. Hlavne keď naprší.

06. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o jeho doriešení Vás budeme informovať.
28. november 2019

MZWQ

pan Zlacky, nie je to len skratka a blizko chodnik? takto vyzera cela Petrzalka, ked mnozstvo ludi si skracuje cestu prave cez travniky. je to otazka dlhsej chodze o par metrov. travnate plochy maju svoj vyznam aj esteticky. rovnako ako "vasa" upravena travnata plocha.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania