Einsteinova - poškodená vertikálna značka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin 07. novembra 2019

Na Einsteinovej ulici vedľa odbočky na Viedensku cestu je poškodená značka.

13. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania