Markova - neorezané bočné výhonky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Miriam 07. novembra 2019

Prosíme MPVPS o odstránenie bočných výhonkov tejto lipy, pre nás dobrovoľníkov by to už bolo nadlho...

08. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho na Oddelenie životného prostredia, o doriešení Vás budeme informovať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania