Neosvetlené Námestie Republiky

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Miriam 07. novembra 2019

Námestie republiky, Petržalka - Je tam roky rokúce tma ako v rohu, žiadame o nápravu!

13. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
13. november 2019

Miriam

Záleží nám predovšetkým na bezpečnosti a svojom živote, keď tadiaľ prechádzame.
26. november 2019

Petra Kosudova

O chvíľu tam začnú Vianočné trhy a opäť ako každý rok sa na ne musíme prebrodiť tmou.
V blízkosti je škola a mnohé deti chodia na krúžky v podvečerných hodinách (už teraz je okolo 16,00 - 17,00 tma) a sú nútené chodiť cez tmavé námestie, lebo nie je osvetlené.
Každý rok sa to pripomienkuje a zatiaľ sa nič nespravilo. Do kedy? Keď tam niekoho prepadnú, keď niekto zakopne a ublíži si?
26. november 2019

Miriam

Človek má aspoň šťastie, že vďaka tým vianočným trhom tam bude aspoň chvíľu svetlo.
19. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet preposielame na sekciu stavebných činností, ktorá sa ním bude zaoberať. Jedná sa o dobudovanie cca. 24 ks 4m stožiarov (kabeláž-nová RVO, stožiare, svietidlá)

S pozdravom,

Oddelenie správy komunikácií
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania