Pri Šajbách-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Dobrý deň, chcem upozorniť na upchatu kanalizáciu na ul. Pri Šajbách pri autobusovej zastávke. Po rekonštrukcii ulice síce vymenili poklopy, ale nechali celú kanalizáciu zanesenú. Autá počas dažďov striekajú vodu na chodcov. Prosím o čo najskoršie vyčistenie uvedenej vpuste.

08. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.