Štefánikova-zastávka MHD -poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

Nefunguje svetelná tabuľa informujúca o príchode spojov.

07. november 2019

Jerome

veľmi často nefunguje
08. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie poruchy.
Podnet sme obratom preposlali na stredisko komunikačných a informačných systémov, kde sa ním zaoberali. Porucha bola na prívodnom kábli. Informačná tabula bola ešte v ten deň opravená a spustená.

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť
08. november 2019

Jerome

hmm,mysleli sme, ze nepotrebujete nahlasenie prouchy, ze Vas system sam informuje...kedze sa porucha viackrat stala

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania