Markova - prechod od kostola cez rameno je bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Mária 07. novembra 2019

Prechod od kostola cez rameno je pre kočíky, deti s bicyklami, starych ľudí s vozickami, o vozickaroch ani nehovoriach, takmer neprejazdny, nasype sa tam štrk, ktorý sa zakrátko "vychodí". Raz ste mi odpísali, že sa to bude riešiť s elektrickou, ale toto je aktuálny problém, denne tam prechádza množstvo ľudí, nedá sa čakať roky. Ďakujem!

07. november 2019

Daniel Hnorijan

žiaľ musíme si pravdepodobne zvyknut že veľa veci sa bez dobudovanie električky prosto nepohne. tých podnetov je veľmi veľa. žiaľ, je to smutné.
08. november 2019

Gréta Cziferiová

Žiaľ, tiež musím len súhlasiť. Kým sú električkové trate rozkopané, všade je katastrofálna situácia s priechodmi. Ja denne cestujem s prestupom na damborského, a namiesto pohodlného podchodu sa ja ako ťažko slabozraká terigám cez bariérový priechod cez lávku, ktorú navyše aj posunuli a teraz sa tam chodí ako tak do dvojitého eska... Ale tiež skúsim podať podnet, či by s tým nešlo niečo robiť. Držme si palce.
10. november 2019

Jerome

smutne- v 21.st. :( !
14. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania