Trnavská cesta-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

YEME padá...

08. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. november 2019

Lukáš Bartošovič

ono je to tak - tabulky su slabo uchytene chatrnymi kovovymi pasikmi a este k tomu mimo tazisko
niet divu, ze to potom pada smerom doprava dole, coskoro takyto osud caka aj podobne "kvalitne" uchytene KLIENTSKE CENTRUM a Fresh Market
15. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zamestnanci Komunálneho podniku tabule napravili.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
15. jún 2020

Lukáš Bartošovič

dobry den, dakujem(e) za upravu tabuliek - ale co predmetna "znacka" YEME?
ako mozem vidiet na vyssie zverejnenych fotografiach, tato tabulka absentuje
pricom podnet bol hlavne o nej...
21. jún 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve na dodatočné vyjadrenie.

S pozdravom,
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania