Banskobystrická-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Uzavretý
meno
Jerome 07. novembra 2019

kazdodenny jav, turisti aj domaci sa valaju po sochach,straznik sa radsej otoci chrbtom

07. november 2019

Jerome

nehovoriach o fajciaroch! Hoci je zákaz..straznik neche "vidiet"
08. november 2019

Tomas Mahi

Fajčenie chápem. Ale aký je to problém,že si niekto sadne na kovovú sochu? aké poškodenie tam akože hrozí?
08. november 2019

Jerome

Grassalkovichova zahrada je narodna kulturna pamiatka, sochy su sucastou fontany...prepacte aj Vy by ste, napr. vo Viedni,vliezli do fontany a oblapali sochy? TITO NA ZABERE ESTE K TOMU aj PILI ALKOHOL, CO JE TIEZ V TEJTO ZAHRADE ZAKAZANE, vid piktogramy na brane...
08. november 2019

Jerome

do zahrady chodia mamicky s detickami a nepotrebuju pozerat na podgurazenych
08. november 2019

Jerome

p.Mahi,este si precitajte poriadok Grass zahrady - tabula od BB ulice
09. november 2019

Jerome

Stare Mesto nereaguje, vyzvite ich, dakujeme...situacia roky rovnaka...fajciari, ludia vo fontane, lepiajuci sa po sochach
11. november 2019

Jerome

admin, urgujte, dakujeme
13. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
upozornili sme strážnika, aby pozornejšie sledoval dianie v Grassalkovichovej záhrade. Máte pravdu, prevádzkový poriadok upozorňuje, že "každý je povinný zdržať sa konania, ktoré by bolo na ujmu zelene, zariadení, ktoré sú súčasťou parku alebo iných návštevníkov parku".

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
13. november 2019

Jerome

aj my budeme sledovat!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania