Dobrovičova-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Michal 07. novembra 2019

opat rozkopavka, ktora znemoznuje pohyb po chodnikoch

07. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za váš podnet, preverí ho oddelenie dopravy. O výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
08. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
rozkopávka na Dobrovičovej je povolená od 15.10.2019 do 15.11.2019 pre SPP-distribúcia, a.s. z dôvodu rekonštrukcie plynovodu.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
08. november 2019

Michal

Dobry den,
to, ze je rozkopavka povolena je v poriadku. S tym som tak trochu aj ratal.
Pochybujem vsak, ze splna Projekt organizacie dopravy - zabrany nesplnaju normy, neexistuje obchadzkova trasa pre pesich a imobilnych, ziadna informacia o povoleni rozkopavky...
Je toto podla vas normalne? Ved to je po celom meste. Dokedy sa bude takyto bordel tolerovat dodavatelom? Kadial ma prejst rodic s kocarom? O nevidiacich ani nehovorim...

Prosim o vykonanie kontroly a ulozenie pokuty. SPP dlhodobo ignoruje normy stanovene zakonom a z celeho mesta robia prekazkovu drahu.

Dakujem.
11. november 2019

Peter Oravec

Prosím admina, aby urgoval u samosprávy označenie rozkopávky, označenie obchádzkovej trasy a pod. v zmysle podnetu. Takto sme si Vallovu prácu nepredstavovali. Ani prácu p. Aufrichtovej.
11. november 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
samospráva bola upozornená na komentáre.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania