Nevädzová-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
KatarinaM 10. novembra 2019

Na parkovisku za ZŠ Neväzová,pred Migračným úradom a Areálom netradičných športov na Pivonkovej je konštantne zapchatý kanál a pri akomkoľvek daždi sa tam vytvára "jazero" .

11. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania