Šancová-chodník-neodhrnutý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Uzavretý

Dobrý deň, nahlasujem neodhrnuté chodníky od lístia na Šancovej ulici pri bytovom komplexe Unitas, ako aj v parčíku medzi blokmi C a D. Lístie na mnohých miestach už tvorí blato. Prosím o čím rýchlejšie vyčistenie priestranstiev. Podotýkam, že nejde o priestranstvá v správe majiteľov bytov - tie sú vyčistené.

11. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol odoslaný na vyriešenie. Čakáme na odpoveď.

Kancelária starostu
17. máj 2020

Jakub

Tento podnet už nie je aktuálny, keďže od jesene uplynulo kopa času.
18. máj 2020

Jakub

Podnet možno označiť za uzavretý, keďže problém s lístím je už neaktuálny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania