Stachanovská-Dopravné značenie-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Zuzana Carusova 10. novembra 2019

Dobry den,
po mojom navrate zo zahranicia som zistila, ze pred vjazd do mojej garaze bola osadena zvisla dopravna znacka Pozor prechod pre chodcov, ktora zabranuje vjazdu do garaze.
Umiestnenie garaze - ul. Stachanovska, popis. c. II. 16813.

Ziadam o odstranenie, nakolko ma obmedzuje v pouzivani mojej nehnutelnosti.


Dakujem

S pozdravom

Zuzana Carusova

11. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
23. február 2020

Ružinov - Prievoz

Miestnu úrad, čo je nové v danej veci? Nedalo by sa to vyriešiť osadením značky na stĺp VO čo je hneď pri priechode?
26. apríl 2020

Ružinov - Prievoz

Admin prosim preposlat opäť na MÚ či nemôžu dane značenie osadiť na stĺp verejného osvetlenia myslím, že to je jednoduché riešenie a aj tak už je značka poškodená čo do nej niekto zjavne nacuval.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania