Kubačova-stĺpik-nadbytočný

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

detail je velmi dolezity a preto som rad ze si na nom mc raca zaklada. to naozaj budeme fungovat systemom, ved to je funkcne neni co riesit? vy nevidite ze vsetky tie stlpiky k sebe absolutne nepasuju a nehodia sa? ved to je hrozne 🤷‍♂️ keby aspon jedna farba ale nie, ani jedna farba nie je riesenie. o asfalte a burine v chodnikoch ani nehovorim.

09. november 2019

Martin

Podnet na "inak nafarbené" stĺpiky :DDD. Celý tento priestor sa mal riešiť uplne inak. Nevyužité "schodiky", kde teraz prebehla akasi bezbarierova uprava mali byť vybagrovane 1.5m od budovy. Tak by vzniklo aspoň 5 parkovacích miest. Rovnako od cesty sa mal chodnik zrušiť, presunúť k budove a voľná plocha mala byt využitá ako šikmé parkovanie pre minimalne ďalších 10 aut. Každý tu parkuje ako príde, skratky cez burinu na každom kroku. Keď budem mať čas pridám samostatný podnet s návrhom na úpravu...
10. november 2019

Floralys

ano suhlasim 👍
10. november 2019

Floralys

urcite by boli fajn aj nove parkovacie miesta, lepsie vyuzitie celeho priestoru, vymena asfaltu za dlazbu, odstranenie stlpov, vysadit par stromov, atd.
10. november 2019

Martin Uváček

Podľa stop po betónovaní je zrejmé, že pôvodné stĺpiky sa očividne stali obeťou nejakej dopravnej kolízie a už ich nebolo možné nahradiť tými pôvodnými.
13. november 2019

Floralys

to urcite ano, skor mi ide ale celkovo o nelichotive okolie plne asfaltu a rozneho mobiliaru bez travy, stromov atd. je to velmi frekventovana cast race pri MU. zasluzi si uroven
13. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet patrí do kompetencie Magistrátu, kam ho preposielame.

S pozdravom

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
14. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
09. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Správca dopravného značenia uviedol, že nebolo možné na mieste osadiť pôvodné stĺpiky. Pre zamedzenie parkovaniu na chodníku, bolo pristúpené k takémuto riešeniu. Rozsah pridelených finančných prostriedkov a nastavené priorít momentálne nedovoľujú vymeniť všetky stĺpiky na Kubačovej ulici. Podnet ešte postúpime správcovi komunikácie na preverenie a eventuálne doriešenie buriny v chodníkoch.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
09. jún 2020

Floralys

cize povodne zelene stlpiky nezabranuju parkovaniu? tie sede uz ale ano. 🤔 neviem co k tomu viac dodat. 🤷‍♂️ jedine ze to vizualne odstrasi vsetkych parkujucich aj okoloiducich 👎
18. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

je nám ľúto, že stĺpiky pôsobia, ako to nazývate, "vizuálne odstrašujúco". Realita je však taká, že stĺpiky boli menené z dôvodu ich poškodenia pri dopravnej nehode. V súčasnej situácií, ako už bolo spomenuté, nie je dostatok finančných prostriedkov na výmenu všetkých stĺpikov. Na druhú stranu - nechať chodník "prístupný" k parkovaniu, čo by možno bolo vizuálne krajšie, nie je účelové. Za pochopenie Vám ďakujeme.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
20. september 2020

Floralys

admin, preco je podnet oznaceny ako vyrieseny? zlepsovanie statistik? nic nebolo vyriesene. prosim oznacit ako rieseny az do doby kym nebude stav vyzerat ako v 21. storoci. zaroven mi chyba moznost nahlasit podnet kedze mesto si podnety uzatvara a oznacuje ako sa im zachce. ja potom musim neustale opatovnenvypisovat a nahadzovat

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.