Plickova-verejný-poriadok-reklama-vizuálny-smog

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Gabriel 10. novembra 2019

Prosim o odstranenie starej, zlomenej, neaktualnej reklamnej tabule na stlpe verejneho osvetlenia. Tabula odkazuje na potraviny ktore fungovali naposledy asi tak pre 10 rokmi, mozno viac. Momentalne to vyzera zmatocne a osarpane.

dakujem

13. november 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie. Stĺpy verejného osvetlenia má na území Bratislavy v správe spoločnosť SIEMENS, ktorej podnet preposielam.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
15. november 2019

Gabriel

ID stlpu je R065/007
23. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
02. február 2020

Gabriel

Potvrdzujem ze ta tabula je uz odstranena
05. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

tabuľa bolo odstránená komunálnym podnikom (ešte v roku 2019).

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.