Malokarpatské námestie-stavby a budovy-zlý stav budovy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

Vyriešený

Na detskom ihrisku nad MU Lamac, budova vedla tenisove ihriska, pravdepodobne vandali zhodili zo strechy antenu. Ja visi na drote spolu s tazkym betonovym kvadrom. Hrozi riziko vazneho poranenia. Prikladam fotografiu a prosim odstranenie problemu. Ak drot nedrzi beton, hrozi velmi vazny uraz, nakolko je to priamo pre hojdackach.

11. november 2019

Odpoveď samosprávy

Vážený pán, Martin Dekan,
dovoľte nám poďakovať za Váš prínosný podnet, ktorý vyžadoval neodkladné riešenie. Prostredníctvom správcu detských ihrísk sme situáciu ihneď preverili a zistili sme, že zo strechy bola zhodená tyč bleskozvodu ukotvená do betónovej dosky. Závadu sme bezodkladne odstránili, tyč je naspäť na streche na svojom pôvodnom mieste.

A keďže dnes máte sviatok, prajeme Vám všetko len to najlepšie k Vašim meninám.

Hrdličková
Miestny úrad MČ Lamač
Referát prevádzky škôl
12. november 2019

Roman Mihalik

Veľmi pekná reakcia od MÚ!
26. november 2019

Martin Dekan

Dakujem za zelanie a hlavne rychlu reakciu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania