M. Schneidera Trnavského-zábradlie-zhrdzavené

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
U NAS TAKA OBYCAJ 11. novembra 2019

rekonstrukcia elektrickovej trate /vymena svietidiel, natieranie stlpov, bude aj vymena hrdzavých zvodidiel?...

11. november 2019

Odpoveď samosprávy

Rekonštrukciu Karlovesko - Dúbravskej radiály zabezpečuje magistrát, preposielame podnet.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ BA-Dúbravka
11. november 2019

U NAS TAKA OBYCAJ

ked to doteraz nevymenili tak to bude na iného investora....
11. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

teraz tam jazdia plne naložené stavebné mechanizmy a tým pádom by nebolo veľmi efektívne keby sa cestná komunikácia rekonštruovala. Taktiež niektoré zvodidlá pri obratisku boli demontované počas rekonštrukcie radiály. Aj preto sa bude cestná komunikácia modernizovať až po dokončení rekonštrukcie električkovej radiály.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
12. november 2019

U NAS TAKA OBYCAJ

upresnenie terminu je v tejto niekoĺko rokov odkladanej vymene zvodidiel POTREBNE....
15. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

prepáčte za dĺžku čakania na odpoveď, chceli sme si však nechať záležať a zistiť, čo najviac okolností. Mesto navrhuje zvodidlá odstrániť ešte tento rok, pravdepodobne v priebehu decembra. Nevidíme ďalší dôvod na ich existenciu v tomto mieste. Pokiaľ však s týmto návrhom nebude KDI súhlasiť, tak prebehne ich obnova koncom tohto maximálne začiatkom budúceho roka.

S pozdravom
18. november 2019

U NAS TAKA OBYCAJ

toto sa mohlo uskutocnit uz v roku 2016 a skor.. kedze odstránenie nestoji skoro nic
04. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

KDI nepovolilo odstránenie. Mesto už objednalo nové zvodidlá. Budú sa montovať spoločne s opravou vozovky, ktorá už na niektorých miestach začala prebiehať a ukončí sa v priebehu budúceho roka.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
29. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií k podnetu uviedlo, že výmena zvodidiel od križovatky Kuklovská, smer po Iuventu, sa aktuálne realizuje.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
02. jún 2020

Viliam

Ešte by som podnet neuzatvoril, nakoľko na foto sú zvodidlá medzi Iuventou a Dubravkou ktoré ešte neboli vymenené
02. jún 2020

U NAS TAKA OBYCAJ

chceme sa stretnut s primatorom, stavitelom a stavebnym dozorom.. priodate sa ?
11. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií uviedlo, že zvodidlá od Kuklovskej ulice až po Iuventu, boli vymenené za nové.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania