Tupolevova - odstavené, 3x preparkované vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Uvedené vozidlo parkuje v tejto lokalite min. od decembra 2018, je nabúrané a majiteľ uvedeného vozidla ho už 3x preparkoval, v súčasnosti zaberá miesto na parkovisku pri MŠ. Účel bol asi aby toľko nebil do očí, nakoľko predtým parkoval na chodníku do kostola.

13. november 2019

Jerome

clovek sa musi fakt smiat, uboha slovenska postavicka
P.Milincky nech kona - zivotne prostredie petrzalsky urad...
14. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho na Oddelenie životného prostredia, o doriešení Vás budeme informovať.
23. február 2020

El Padre

aktualne znova preparkovane
23. február 2020

Peter

Už má aj neplatné známky TK, EK a kompetentní nekonajú.
24. február 2020

Jerome

poslite priamo starostovi na mail !!

ocividne ODKAZ pre starostu straca na svojej ucinnosti, smutne...
05. marec 2020

Lukáš

Vozidlo by malo byť registrované na osobu Jakub Doktorík.
Podnet som zaslal starostovi, životnému prostrediu aj odboru cestnej dopravy a pozemných komunikácií (tu by mal dostať pokutu za neplatnú STK a EK).
Tak snáď sa s tým konečne začne niečo robiť a uvoľní sa parkovacie miesto.
07. marec 2020

Jerome

sialene, co musi obcan tyzdne podnikat, aby vobec dosial poriadok namiesto uradu
08. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, vozidlo bolo odstránené.

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania