Hradská-znečisťovanie-pôdy

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Michal 11. novembra 2019

Dobry den,
chcem sa spytat, kto povolil skladku akoze stavebneho odpadu na skladke toxickeho odpadu? To nie je dost problemov s odstranovanim toxickej skladky? Zas to dopadne tak, ze "majitel" nahromadi kopec akoze stavebneho odpadu, zhrabne prachy a vyhlasi bankrot a potom zostane odstranenie skladky na danovych poplatnikoch.
Chodte sa tam kompetentni pozriet, co je tam skutocne za typ odpadu a zakazte dalej znecistovat zivotne prostredie.
Dakujem

13. november 2019

Jerome

tak toto je sila! neuveritelne mesto!
19. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, túto prevádzku povolil Okresný úrad - odbor životné prostredie. Mestská časť Vrakuňa poslala 4 upozornenia Okresného úradu aby preveril danú situáciu. Takisto sme poslali list prevádzkarovi, aby upratoval a neznečisťoval okolie. Momentálne máme informáciu, že voči danej prevádzke vedie Okresný úrad správne konanie s uložením pokuty. Pekný deň
Kto? Okresný úrad, odbor životné prostredie

Mgr.Henrieta Dvorská
19. november 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Okresný úrad
20. november 2019

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol preposlaý Okresnému úradu.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
27. november 2019

Stanislav

Na toto som upozornoval hned ako to zacalo. Toto je sice lepsie, ale stale to NIC neriesi.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.