Zápisnice o úpravách cestnej premávky

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Lukáš 18. marca 2014

Chcel by som sa spýtať z akého dôvodu sú v roku 2014 zápisnice o úpravách cestnej premávky, o určení dopravného značenia zverejňované aj s mesačným oneskorením? V rokoch 2012 a do cca polovice roka 2013 boli tieto zápisnice zverejňované vo štvrtok alebo piatok po konaní zasadnutia (to býva v utorok). Bohužiaľ od polovice roka 2013 sa tieto časy neustále predlžovali a teraz je úplne bežné, že k zápisnici sa dostane človek aj po mesačnom oneskorení čo stráca jej význam. Veľa krát je po zverejnení danej zápisnice dané dopravné značenie už nainštalované prípadne je už po rozkopávke a dočasnom dopravnom značení. Bolo by ich teda možné zverejňovať tak ako voľakedy t.j. dva - tri dni po konaní komisie?

26. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa, že sme na podnet v minulosti neodpovedali. Mrzí nás nedôsledná komunikácia z minulosti. Dnes sa snažíme o jej zlepšenie a v rámci toho sa vraciame aj k starším podnetom.
V súčasnosti sú zápisnice zverejňované v prijateľnej dobe na stránke https://bratislava.sk/sk/operativna-komisia-pre-urcovanie-dopravnych-znaciek-a-dopravnych-zariadeni
Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti z minulosti.
Ďakujeme za nahlásenie podnetu a veríme, že Vaša skúsenosť v budúcnosti bude s našou komunikáciou lepšia.

S pozdravom
Kto? Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Kedy? 5.3.2018

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania