Mlynské Nivy-cesta-rozkopaná

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Michal 13. novembra 2019

Už druhý mesiac je znemožnený prejazd po ulici Mlynské nivy z dôvodu vykopania jamy oproti budove Metrostav.

Nerozumiem načo bola daná jama vykopaná a uz vobec nerozumiem, že prečo som tam 2 mesiace nevidel jedineho robotníka.

To, že velké množstvo vozidiel ignoruje značenie a ulicou prechádza aj napriek zákazu je už len čerešnička na torte.

Poprosím, mohli by ste mi povedať, že v akom časovom horizonte sa ráta s opravou cesty?

14. november 2019

Ružinov - Prievoz

podnet ohladom prepadu a cesty pri doprastave sa tu už nachádza viď https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/76148/mlynske-nivy-cesta-rozbita-vacsi-usek
prosím admina vzmysle pravidiel pridať k pôvodnému podnetu ako aktualizáciu. Ď.
15. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. december 2019

Ružinov - Prievoz

už čoskoro
16. december 2019

Ružinov - Prievoz

Hotovo vyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania