Uhrova-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Tatiana 14. novembra 2019

Nie je zabezpečená náhrada za chodník znefunkčnený stavbou. Je tam označenie aby chodci prešli na druhú stranu, ale tam chodník nie je. Keďže chodník vedie k detskému ihrisku je tam zvýšený pohyb rodín s deťmi a dochádza k nebezpečným stretom s autami. Prosím o urýchlenú nápravu. Ďakujem.

18. november 2019

Jozef

Vozidlá stavby blokujú prejazd Uhrovou ul. a v prípade chodcov odporúčam obchádzku Royovou ul. , asi. :(
25. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie územného konania a stavebného poriadku.

Kancelária starostu
28. november 2019

Jozef

Blokovanie nielen chodníka.
05. marec 2020

Jozef

Nestačí Uhrova, vhodná aj Jelšová. Hlavne bez poplatku za záber.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania