Istrijská-strom-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Lucia Hornakova 15. novembra 2019

bolo by super ak by cela ulica mala pozdlž chodníka alej stromov

16. november 2019

Martin

Suhlasim s tymto podnetom, je tam velka horuvaca a leto sa nam stale predlzuje, zima uz je len december-januar, inak vypek...aj dalej ako sa ide k Istracentru co je ta volna travnata plocha..ludia tam v lete nevydrzia na zastavke MHD od horucavy....pomohol by strom z druhej strany od ziveho plota...aspon nejaky tien
05. december 2019

Odpoveď samosprávy

Výsadbu drevín v tomto úseku komunikácie bude potrebné konzultovať s magistrátom hlavného mesta, ktoré ako vlastník pozemku v rámci svojej koncepcie starostlivosti o zeleň zváži možnú výsadbu drevín na pozemkoch v ich vlastníctve.

Katarína Macáková
odd. VDŽP
MÚ MČ Bratislava-Devínska Nová Ves
06. december 2019

Silvia Vilhanová

Podnet bol preposlaný na magistrát

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
09. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
15. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

výsadba stromov na tejto ulici bude trochu komplikovaná, je tam hydrant a nad zeleným pásom je natiahnuté vedenie. Vysadíme ( najskôr na jar ) tu stredne vysoké krovy a stromov iba zopár.

S pozdravom

Oddelenie správy komunikácii
15. január 2020

Lucia Hornakova

Ďakujem teším sa... je mi jasné že v celom úseku to nebude možné ale aj pár nižších stromov urobí v lete radosť .. ešte tam je drevená pergola namiesto nej by mohol byť radšej strom alebo na tu pergolu aspoň poťahy rastliny...
15. január 2020

Lucia Hornakova

Ešte by mohlo byť pár nižších stromov aj na druhú stranu od zastávky smerom ku knižnici, už sú tam teraz vysadené stromy len aj popri chodníku by bolo fajn nech nám v lete robia tieň..
16. január 2020

Silvia Vilhanová

Požiadavku na výsadbu stromov na druhú stranu (od zastávky smerom ku knižnici) odporúčam dať ako samostatný podnet.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
21. január 2020

Obyvatelka DNV

Pre Oddelenie spravy komunikacii - na tomto mieste na fotke ziadne vedenie nad zelenym pasom nie je a je to presne miesto kde by sa stromy dali doplnit.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania