Šustekova - diery na prechode

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený

Je až nemožné sa dostať cez tento prechod pre chodcov k ZS Šustekova s kočíkom takéto diery sú neprijateľné a že si to dodnes nikto z kompetentných, keď nanovo striekali "zebru" nevšimol sa mi nechce veriť.

15. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
01. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetná časť ulice "Šustekova" nie je v správe mesta, ale mestskej časti.
Podnet posielame samospráve.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
01. júl 2020

Peter

Hádam to nebude trvať večnosť, pretože byrokracia nemá hranice, prípadne sa vyhovárať jeden na druhého (Magistrát na mestskú časť)
07. júl 2020

Andrej Porubsky

Uz dlhsie som sa chystal nahlasit tento vytlk, som rad ze uz je v rieseni!
Od nahlasenia uplynulo 8 mesiacov, v com je problem???
08. júl 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania