Pavlovova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Michal Makovník 14. novembra 2019

Dobry den, chcem upozornit na znecistenie, ktore robia roznasaci reklamnych novin. Dna 13.11. prsalo a silno fukalo a roznasac reklamnych novin Kauland nechal pred dverami bytoveho domu noviny, ktore nasledne rozfuklo a rozmacalo vsade po okoli. Toto sa deje aj na inych miestach v 500 bytoch. Roznasacov som upozornil, aby nem reklamu takymto sposobom nenechavali pred domov. Ale napriek uporozneniu to robia dalej. Dnes som na to upozornil aj spolocnost Kaufland. Ziadam situaciu riesit. Dakujem, Ing. Michal Makovnik, zastupca vlastnikov bytov Pavlovova 2, Bratislava

15. november 2019

Xxx

Existuje velmi jednoduche riesenie a to ze si nalepite na branu oznam ze v bytovom dome si nezelate reklamu ziadneho typu a uz Vas nebudu obtazovat a ani Vam vyzvanat na zvonceky... Ake jednoduche ze? Uz si to len odsuhlaste na schodzi, tam uz to nebude take jednoduche. A ak si zelate reklamu tak si na to vytvorte vhodn priestor, taky stojan na stenu sto cca do 15€ a to vas nezruinuje...
16. november 2019

Michal Makovník

Nemieme si nic na branu lepit (roznasacom som oznamil ustne, aby reklamu nenosili). Nasa brana je nasa a nechceme ju mat polepenu, ani ziadne stojany na stenach na nejaku reklamu, ktoru nepozaduje a ktora nas nezaujima. Ake jednoduche, ze?
19. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mestská časť Bratislava-Ružinov upozorní spoločnosť Kaufland.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania