Tomášikova-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Dlhodobo odstavené vozidlo v zákaze zastavenia a státia.

27. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
23. január 2020

Marek Švec

Chcel by som sa informovať, aký nastal posun v riešení tohto podnetu. Ďakujem
23. február 2020

Lukáš Bartošovič

zatial sa vizualne nic nezmenilo, tak aspon zopar doplnujucich informacii:
vozidlo na znackach SC-326DJ bolo vyradene z evidencie, ale to bolo mozno uz pri nahlaseni https://www.stkonline.sk/spz/SC326DJ
kedysi pouzivalo evidencne cisla BA-237EE
Fiat Brava, r.v 2000, tmava modra metaliza, VIN ZFA18200005032890
nema platnu zmluvu PZP https://www.skp.sk Komunalna, 6822399310, 11.12.2017 - 12.12.2018
zatial ma platne kontroly EK/TK, co je zrejme dovodom pre "statickost" podnetu https://www.seka.sk/ov/E0143B020263D11716199A
04. apríl 2020

Lukáš Bartošovič

vozidlu zostava posledny den platnosti kontrol EK/TK (resp. 2 dni)
v kazdom pripade sa miestni podnikavci cinia a vykonali pokus o "natankuj zadarmo"
01. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnetom sa zaoberá Oddelenie životného prostredia, ktoré na vozidlo dňa 18.5.2020 umiestnilo výzvu majiteľovi na odstránenie do šesťdesiatich dní.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
23. jún 2020

NaTrnavke

čo Fiat to vrak.. každopádne, smutný pohľad d
09. august 2020

Marek Švec

Dobrý deň, termín na odstránenie vozidla už uplynul, no auto je na mieste stále odstavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania