Mlynská-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Je možné zarovnať tento chodník a tým pádom ho na tomto mieste rozšíriť? Ako vidno z fotky, z cesty neubudne, len by sa to na tomto kúsku zarovnalo a bolo by to pre chodcov bezpečnejšie. Okrem toho tu chýba zvislá značka priechodu pre chodcov, zlomená pred pár dňami silným vetrom.

21. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania