Mudrochova-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený

Na Mudrochovej ulici v Rači nesvietia v celej dĺžke lampy verejného osvetlenia. Od posty až po posledný 12 poschodový panelák. Lampy nesvietia aj v parku. Poprosím o opravu

21. november 2019

Martin Uváček

Celá Mudrochova už svieti. Vyriešené.
21. november 2019

Ivan

Mudrochova svieti cela👍ale polovičná robota. V parku nesvieti stále jedna lampa. Ten chodník je dosť frekventovaný
25. november 2019

Ivan

Podnet vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania