Eisnerova-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení
meno
Martin 18. novembra 2019

Prosim Vas dal by sa vymysliet sposob ako odviest vodu z obrovskej kaluze priamo na prechode pre chodcov, krizovatka do Denovy, Breverie, kde sa pocas dazda hromadi take velke mnozstvo vody, ze nie je mozne tade prejst. Chodci maju v DNV otrasne podmienky. Ta voda by bola v tej travnatej ploche hnde vedla, kde je dost stromov aj uzitocne skonzumovana stromami a nezaplnala by kanalizaciu, ktora nestiha.

18. november 2019

Martin

Prosim Vas mozem opravit lokalitu? Ide o krizovatku pri Denove, Brewerii , pumpe...
18. november 2019

Silvia Vilhanová

Upravila som to. Je to v poriadku?

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
29. november 2019

Odpoveď samosprávy

Situáciu preveríme, pozrieme na uloženie inžinierskych sietí v zeleni, vlastnícke vzťahy a podľa zistených skutočností sa pokúsime situáciu ďalej riešiť.

Ing. Katarína Macáková
oddelenie VDŽP
MÚ MČ Bratislava-Devínska Nová Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania