Stavbárska-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Karol 16. novembra 2019

Dobrý deň. Na Stavbárskej ul je už dlhšiu dobu(niekoľko rokov) nefunkčná lampa verejného osvetlenia č. X036 003 oproti domu č.5 . Problém je v tom že tú lampu obrástol strom (konáre koruny stromu) . Pokiaľ svietila tak bez efektu.Momentálne kvôli prístupu Siemens túto lampu neopravuje. Najlepším riešením bude spraviť orez konárov okolo svietidla a následne svietidlo sfunkčniť. Ďakujem.

20. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, sme radi, že vám záleží na našej mestskej časti. O riešení podnetu vás budeme informovať. Pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská
22. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, mestská časť oreže spomínané stromy a následne bude informovať spol.Siemens a žiadať odstránenie poruchy. Pekný deň
Kedy? 2 týždne

Mgr.Henrieta Dvorská
05. december 2019

Karol

Lampa opravená, svieti.
05. december 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, Karol,
ďakujem za info. Podnet uzatváram.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania