Novosvetská-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení

Tri tyzdne nevysypany kos

20. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie, tento kôš nám nedopatrením vypadol zo zoznamu. Už je však vysypaný a zaradený v harmonograme na pravidelné vyprázdňovanie.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
04. september 2020

Michal Ambrovič

Novosvetská-kôš-preplnený

Opatovne tyzdne nevysxpany kos
04. september 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnetu bol status opätovne zmenený na "v riešení" a bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
04. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie, váš podnet budú riešiť Technické služby Starého Mesta. O výsledku vás budeme informovať.
Kto? Technické služby Starého Mesta

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania