Nefunkčné osvetlenie na Ul. H. Meličkovej 41

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený

Nefunkcne tri poulicne lampy za sebou na Ulici Hany Melickovej 41.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania