Hviezdoslavovo námestie-socha, pamätník-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Peter Vavro 18. novembra 2019

Blížiace sa vianočné sviatky a s tým súvisiace stavebno-montážne práce by nemali byť príčinou devastácie všetkého naokolo.
Odpadnuté mramorové dosky je možné ešte v tomto období s priaznivými teplotami opätovne prilepiť. Pri už dobre známej (ne)iniciatíve zodpovedných by bolo vhodné ich aspoň uskladniť tak, aby sa nepoškodili, resp. nestratili

15. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
poškodený obklad na fontáne pred Hviezdoslavom je opravený už niekoľko mesiacov, mrzí nás, že vás informujeme až teraz. Veríme však, že výsledok je dôležitejší.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
27. jún 2021

Andrej Račko

A opäť je poškodený obklad na fobtáne (jún 2021)
27. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
20. august 2021

Peter Oravec

Dobrý deň.
Aktuálny stav: bez zmeny.
Prosím o preposlanie.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania